fbpx Põhilise sisu juurde

Loo enda edulugu

Aitame sul teha unistused tööks, pakkudes arendusprogramme, kontakte ja toetavat keskkonda.

Esita avaldus

Inkubaator pakub

Inkubaatorist

Koolitused ja kontaktid

Oleme kokku pannud kolm programmi, mis vastavad sinu ettevõtte arenguetapile. Meie kontaktivõrgustiku abil leiad endale alati vajaliku info või koostööpartneri.

Personaalne nõustamine

Meie professionaalsed mentorid annavad nõu ligi 60 eri teemal ja omavad ka spetsiifiliste sektorite kogemust. Väline vaade aitab sul vältida tüüpilisi vigu ning kiiremini eesmärke saavutada.

Toetav kogukond

Siin oled sa omasuguste seas. Saad teiste ettevõtjatega jagada kogemusi, muresid ning õnnestumisi. Just seda kogukonna tunnet hindavad meie inkubandid kõige enam.

Programmid eri arengutasemetele

Tutvu programmidega

Inkubantide kogemused

Silja Lipp

Älly Scandic

Piret Tamm

Minuharjutused

Kristiina Ploom

Kristiina Ploom Jewellery

Andres Mürk

Hiigelmullid

Johanna Paiste

Ärni Blum

Ailen Põld

Fibami

Maarit Toompuu

Lengu

Värsked uudised

Vaata kõiki uudiseid

Uitama: Lapsesõbralike tegevuste leidmine looduses on nüüd imelihtne

Inkubatsioon Kogemuslugu

Ettevõtlusinkubaatori 9-kuulise inkubatsiooniprogrammi lõpetas kevadel Uitama, kes loob mängulist ja harivat matkaäppi lastega peredele, et parandada nende vaimset ja füüsilist tervist ja edendada nende loovust. Ettevõtte asutaja Karolin Nummert jagas, miks peaks lastega looduses käima ja milliseid võimalusi Uitama äpp selleks pakub. Milline on sinu taust ja kuidas sündis idee oma ettevõtte loomiseks? Minu taust on seotud kunstimaailmaga, olen lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia maaliosakonna. Õpingute kõrvalt hakkasin tööle turismivaldkonnas, olles reisikonsultant ja giid, viies läbi bussireise näiteks Tšehhi, Austriasse, Ungarisse ja Itaaliasse. Kuid peagi tõmbas hing mind tagasi kunsti poole. Töötasin Londonis kaasaegse kunsti galerii assistendina ning pärast naasmist Eestisse olin…

Algas CreativeGPS koolitusprogramm kultuuri- ja loomesektori professionaalidele

Algas CreativeGPS koolitusprogramm kultuuri- ja loomesektori professionaalidele. Eestist võeti 54 kandidaadi seast programmi vastu 22 osalist. Avakohtumise käigus osalejad: Lisaks jagas programmi avakohtumisel osalejatele inspiratsiooni loomevaldkonnas läbi löömisest Sandra Sillamaa. Muuhulgas tõi ta välja, et loometeekonna õppetundidest on täna tema jaoks olulised: enesehoid, olla avatud muutusteks, maha laadimine, süsteemid ja tasakaal ning enne mõelda ja siis tegutseda. Programmi kestab kuni detsembrini ja selle aja jooksul toimub 4 veebiseminari ning ühine bootcamp Soome ja Läti kultuuri- ja loomesektori praktikutega. Üritus toimus CreativeGPS projekti raames, mis on osa Interreg Kesk-Läänemere programmist 2021–2027 ja kaasrahastatud Euroopa Liidu poolt. Projekti on ellu kutsunud koostöös…

Loe edasi

Loomemajandus Projektid

Kuidas kunstnikuna läbi lüüa?

Ettevõtlusinkubaatoris toimus paneeldiskussioon, kus arutati tänapäeva kunstimaailmas edukaks olemiseks vajalikke oskusi ja strateegiaid. Paneelis jagasid oma mõtteid kolm kogenud kunstimaailma esindajat: Siim Raie (Artrovert galerii asutaja ja juht), Lilian Hiob (kuraator ja galerist) ning Anna Kõuhkna (vabakutseline maalikunstnik). Paneeli modereeris Nele Plutus Tallinna Ettevõtlusinkubaatorist. Lilian Hiob rõhutas, et kunstimaailmas on olulised nii suhtlusoskused kui ka kontaktide loomine. “Kunst on 95% looming ja 5% suhtlusoskus. Oluline pole enda turundamine, vaid see, kuidas räägid kolleegidega, kelle avamistel käid, kas oled aktiivne ja vestled oma mõttekaaslastega.” Samuti tõi Hiob esile hinnapoliitika tähtsuse: “Ei ole mõtet aastaid kallite teoste otsas istuda.” Ta lisas, et…

Loe edasi

Loomemajandus Sündmused

CCC projekti demolinnad kaasavad kodanikke ringmajandusliku elustiili kujundamisse

Septembri lõpus korraldasid CCC projekti partnerid Kielis – Heinrich-Böll-Stiftung Schleswig-Holstein, Anschar ja Zero Waste Kiel – kodanike kaasamise töötoa. Töötoa käigus töötasid projektipartnerid oma pilootprojektide täiustamise kallal, õppisid inspireerivatelt ekspertidelt nippe ja kohtusid praktikute ehk organisatsioonidega, kes on integreerinud ringmajanduse põhimõtted oma tegevuse keskmesse. 2025. aastal plaanivad projekti kaasatud linnad – Aarhus, Gdynia, Kiel, Riia, Tallinn ja Turu – korraldada kodanikele mitmeid töötubasid, festivale ja näitusi ringmajanduse teemal. Üks küsimus, millega nad tegelevad, on see, kuidas kaasata publikut ringmajanduse teemadesse ja säilitada nende huvi pikaajaliselt. Peamistes ettekannetes jagasid kaks eksperti – Vivian Doumpa (Stipo Kreeka) ja Jaakko Blomberg (Helsinki Urban…

Loe edasi

Projektid Ringmajandus

Meie partnerid